Startup mentorj

Startupom omogočamo, da se družijo in učijo od najboljših! 

Zgradili smo skupnost najboljših podjetniških mentorjev, svetovalcev in predavateljev, kar jih premore slovenska startup scena. 

En pogovor s pravo osebo lahko prihrani leta trdega dela in bolečih izkušenj pri učenju na lastnih napakah, zato te v različnih programih iniciative povezujemo z najboljšimi mentorji. 
  
 

Pridružili so se nam

  • Samo Lubej
    Finančni center d.o.o.
  • Denis  Arh
    Povio Labs
  • Andraž Grahek
    Capital Genetics
  • Tomaž  Jug
    Editor
  • Damjan  Matičič
    Koofr
  • Luka  Topolovec
    EqualEyes Solutions
  • Matjaž  Krč
    Ideus
  • Matej Golob
    CorpoHub
  • Lojze Bertoncelj
    CorpoHub
  • Tilen Travnik
    D.labs
  • Aleš Blatnik
    Napovednik
  • Branko Drobnak
    Business Angels of Slovenia
  • Davorin Jakulin
    Atech
  • Matevž Medja
    DsgnFwd
  • Jure Mikuž
    RSG Capital
  • Gregor Pipan
    Xlab
  • Tatjana Zabasu
    RSG Capital
  • Aljoša Huber
    IntelPlan
 
 
  • Matej Zalar
    Visionect
  • Denis  Arh
    Povio Labs
  • Roger Blott
    Fil Rouge CapitaL
  • Julien Coustaury
    Fil Rouge Capital
  • Mladen Dakič
    GM6
  • Nina Dremelj
    Poslovni angeli Slovenije
  • Andraž Grahek
    Capital Genetics
  • Tomaž  Jug
    Editor
  • Niko Klanšek
    BizMe
  • Damjan  Matičič
    Koofr
  • Matt Mayfield
    Telekta
  • Gregor Mesarič
    Timur
  • Anže Miklavec
    EQUA & GOAT STORY
  • Aljoša Pavšič
    NEPTUN DIGITAL
  • Grega Potokar
  • Dejan Roljič
    ABC Accelerator
  • Andreja Satran
    AD PRONUM
  • Primož Strajnar
    Tricky Tribes
  • Samo Lubej
    Finančni center d.o.o.
  • Andraž Štalec
    RED ORBIT
  • Jure Tomc
    JT Business Development
  • Luka  Topolovec
    EqualEyes Solutions
  • Sašo Zagoranski
    Semantika
  • Klemen Zupančič
    sciNote
  • Matjaž  Krč
    Ideus
  • Andraž Tori
    Zemanta
  • Matej Golob
    CorpoHub
  • Matic Bitenc
    Toshl
  • Gregor Rebolj
    Klika
  • Jugoslav Petkovič
    Silicon Gardens
  • Andraž Logar
    3fs
  • Boštjan Špetič
    Zemanta
  • Lojze Bertoncelj
    CorpoHub
  • Tilen Travnik
    D.labs
  • Peter Ribarič
    Silicon Gardens
  • Darko Butina
    Netcetera
  • Blaž Zupan
    EF in Optiprint
  • Branko Drobnak
    Business Angels of Slovenia
  • Tomaž  Erjavec
    Doctrina
  • Davorin Gabrovec
    Databox
  • Tadej Gregorčič
    Motiviti
  • Davorin Jakulin
    Atech
  • Primož Kunaver
    Primum
  • Jaka Levstek
    D.labs
  • Jaka Lindič
    Danu
  • Matevž Medja
    DsgnFwd
  • Miha Mikek
    Celtra
  • Jure Mikuž
    RSG Capital
  • Andrej Muževič
    INTERBORA
  • Kristjan Pečanac
    Hekovnik
  • Matjaž Petrič
    5M
  • Gregor Pipan
    Xlab
  • Mark Pleško
    Cosylab
  • Jure Pučko
    Doctrina
  • Tone Stanovnik
    Špica
  • Jaka Stele
    eDition Digital
  • Aljoša Huber
    IntelPlan
  • Rok Stritar
    Ekonomska fakulteta
  • Aleš Špetič
    Klevio
  • Tatjana Zabasu
    RSG Capital
 
 
  • Matej Golob
    CorpoHub
  • Kristjan Pečanac
    Hekovnik
  • Aljoša Huber
    IntelPlan
  • Samo Lubej
    Finančni center d.o.o.
 
 
 

  Abecedni seznam:

A B C D E G H J K L M P R S T Z Š Prikaži vse
    Denis  Arh Povio Labs   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
  Roger Blott Fil Rouge CapitaL   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
  Julien Coustaury Fil Rouge Capital   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
  Mladen Dakič GM6   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
  Aljoša Domjan Aguatera & enaA.com   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
  Nina Dremelj Poslovni angeli Slovenije   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
  Andraž Grahek Capital Genetics   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
    Tomaž  Jug Editor   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
  Niko Klanšek BizMe   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
  Damjan  Matičič Koofr   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
  Matt Mayfield Telekta   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
Gregor Mesarič Timur   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
  Anže Miklavec EQUA & GOAT STORY   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
  Aljoša Pavšič NEPTUN DIGITAL   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
  Grega Potokar   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
  Dejan Roljič ABC Accelerator   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
  Andreja Satran AD PRONUM   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
  Primož Strajnar Tricky Tribes   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
  Andraž Štalec RED ORBIT   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
  Jure Tomc JT Business Development   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
    Luka  Topolovec EqualEyes Solutions   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
  Sašo Zagoranski Semantika   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
  Klemen Zupančič sciNote   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
  Matjaž  Krč Ideus   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
    Andraž Tori Zemanta   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
    Matej Golob CorpoHub   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
    Matic Bitenc Toshl   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
    Gregor Rebolj Klika   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
    Jugoslav Petkovič Silicon Gardens   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
    Andraž Logar 3fs   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
    Boštjan Špetič Zemanta   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
  Lojze Bertoncelj CorpoHub   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
    Tilen Travnik D.labs   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
  Peter Ribarič Silicon Gardens   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
Aleš Blatnik Napovednik   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
    Darko Butina Netcetera   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
  Branko Drobnak Business Angels of Slovenia   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
  Tomaž  Erjavec Doctrina   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
    Davorin Gabrovec Databox   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
    Tadej Gregorčič Motiviti   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
  Davorin Jakulin Atech   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
  Primož Kunaver Primum   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
    Jaka Levstek D.labs   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
  Jaka Lindič Danu   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
    Matevž Medja DsgnFwd   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
    Miha Mikek Celtra   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
    Jure Mikuž RSG Capital   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
Andrej Muževič INTERBORA   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
    Kristjan Pečanac Hekovnik   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
  Matjaž Petrič 5M   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
  Gregor Pipan Xlab   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
  Mark Pleško Cosylab   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
  Jure Pučko Doctrina   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
    Tone Stanovnik Špica   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
  Jaka Stele eDition Digital   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
  Rok Stritar Ekonomska fakulteta   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
    Aleš Špetič Klevio   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
    Tatjana Zabasu RSG Capital   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
  Matej Zalar Visionect   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
  Aljoša Huber IntelPlan   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
  Samo Lubej Finančni center d.o.o.   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
  Blaž Zupan EF in Optiprint   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih